Medvíďata – dětská přípravka

Proběhl Lakrosový camp

V sobotu 5. 4. 2014 se v Kroměříži uskutečnil další ročník tradičního lakrosového kempu. Kemp byl zaměřen nejen na dětský tým Medvíďata, ale i na ostatní zájemce o lakros. Účastníci měli možnost vyzkoušet si práci s lakroskou, střelbu na bránu a cvičení zaměřené na obratnost. Na zpestření byly do programu zařazeny i nelakrosové aktivity jako například lukostřelba. Na závěr byla příležitost posedět u ohně, opéct si pochutiny dle své chuti a případně se doptat trenéra na informace o lakrosu. Myslím si, že kemp můžeme zhodnotit jako úspěšný.

Kroměřížský lakrosový klub samozřejmě chystá další akce. Již nyní se můžete těšit na polovinu června, kdy do Kroměříže přijedou hráči z bratislavského týmu Bats. Netopýři v Kroměříži s lakrosem začínali a teď chtějí na oplátku podpořit propagaci lakrosu v Kroměříži. V plánu je exhibiční zápas, cvičení a hry pro děti a představení lakrosu široké veřejnosti. Přesné datum a program budou upřesněny.
Uf
FOTO:   bude dodáno

Výlet na výstavu „Všichni jsme příbuzní „

V neděli 9.3. 2O14 jsme vyrazili na výstavu „Všichni jsme příbuzní“. Pro představení co to je za výstavu, můžeme říct že se jedná o výstavu o indiánech a jejich kultuře, která i dnes ovlivňuje život lidí u nás. Byl jsem už na její vernisáži při zahájení. A tehdy mně napadlo vzít na výstavu děti z našeho týmu Medvíďat při Lakros klubu Kroměříž.  Největší úspěch mělo týpí. Děti se do něj nastěhovali a ven je člověk musel vyhánět. Nakonec si děti prohlédli celou výstavu. Dokonce se na něco zeptali. A pokud jsme mohli tak jsme odpověděli. Pěkné odpoledne to bylo. Děti jsme v pořádku odevzdali rodičům  a snad příště vymyslíme nějaký výlet.

FOTO:

Vánoční trénink Medvíďat 19.12. 2013 

m_DSCN1743 Blíží se vánoce  a konec roku 2013.  A jako již loni jsme se rozhodli zpestřit poslední trénink něčím jiným.

Za pomoci rodičů  jsme postavili opičí dráhu, kterou si děti na začátku proběhli kompletně celou. Po

několika opakováních se děti zaměřili na cvičení a hrátky, které je nejvíc zaujalo. Několikrát byla volnější

činnost zpestřena mini soutěžemi. Doufám že se všechny děti dobře bavili. Na závěr tréninku jsme rozdali malé dárečky

a popřáli jsme si hezké vánoce a šťastný nový rok.  fotogalerie…..

První trénink v tělocvičně 7. 11. 2013

Vánoční trénink dětí 2012

Dětský trénink tělocvična 2012

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku