Gladiators – mužský tým

jr1xlcpozgdhk3mjakmi_bigger

 

Plzeňský turnaj 2013

V sobotu 26. 10. 2013 se v Plzni uskutečnil boxlakrosový turnaj. Akce samozřejmě zaujala i hráče LK Gladiators Kroměříž, bohužel kvůli pracovním, studijním a jiným povinnostem se řada hráčů omluvila. Naštěstí byl na turnaji otevřen i Mix tým, takže nebyl problém,  Celý příspěvek ….

Silesia  2013

Ve dnech 4. – 5. května se uskutečnil 4. ročník mezinárodního fieldlakrosového turnaje Silesia Cup ve Wroclawy. Tým LK Gladiators Kroměříž se účastnil všech předchozích ročníků a letošní ročník nebyl výjimkou. Celý příspěvek ……

Přátelský zápas v Králíkách 20. 4. 2013

V sobotu 20. 4. jsme se vypravili do Králík, kde na nás čekal společný trénink a přátelský zápas s týmy Highlanders LT a Polish Eagles. Na úvod nás čekalo klasické vysoušení hřiště a poté přišel na řadu trénink. Rozhodli jsme se využít většího počtu hráčů a trénovat hlavně hru v oslabení, přesilové hry a hru 5 na 5. Celý příspěvek……..

Lakros kemp 13. 4. 2013

V sobotu 13. 4. proběhl na Pionýrské louce první den tradičního Lakrosového kempu. Jak bylo předem avizováno, sobotní program byl zaměřen na mladší hráče a hráčky. Kouč dětského týmu Medvíďata Jan Hanák měl k dispozici 3 asistenty z mužského týmu Celý příspěvek……..

Silesia 2012

Jak v každém zápasu vyhrát první periodu a přesto nakonec (téměř) vždy prohrát ? Návod naleznete u LK Kroměříž… Teď už ale vážně. Stejně jako již dva roky předchozí, i letos jsme navštívili největší polský turnaj ve fieldlakrosu – SILESIA CUP 2012, tradičně pořádaný ve  Wroclawi  Celý příspěvek ….

Lakros camp 14. 4. 2012

Vzhledem k tomu, že boxlacrossová část letošního Lacrosse Campu byla omezena na jedenden (neděli), jsme se rozhodli navštívit v sobotu 14. 4. turnaj v tradičním indiánském lacrosse – Bagattaway, který se měl konat v nedalekých Divokách. Celý příspěvek….

 

Běh kolem Bágráku 7. 4. 2012

Box lakros je komplexní sport, který vyžaduje sílu, rychlost, obratnost, vytrvalost a řadu dalších vlastností. Netrénujeme proto jenom na hřišti, Celý příspěvek…….

Dvojzápas Highlanders LT.  versus Falcons , Wolves  31. 3. – 1. 4. 2012

O víkendu na přelomu března a dubna nás čekaly další dva zápasy NBLL, kterou hrajemeve spolupráci s LT Highlanders. Konkrétně jsme se utkali s týmy LCC Falcon Millionaires Radotín a LCC Wolves. Celý příspěvek….

 

Králikáč 2012

Konec prázdnin je tu a k němu již neodmyslitelně patří boxlakrosový turnaj Králikáč, kterého se náš tým zúčastnil tradičně ve značně prořídlé sestavě. Celý příspěvek ….

 HBA cup 2005

Celá událost byla zahájena v pátek 22.4.2005. Turnaj byl rozdělen na dvě části podle výkonnosti mužstev na skupinu A a B, hrálo se systémem každý s každým ve své skupině a to na 3×12 minut hrubého času. V B skupině byly tedy mužstva Kroměříže, Bratislavy, Pardubic a Slávie. Hned po úvodním ceremoniálu začaly první střetnutí a to týmů ze skupiny A. Zde mohli diváci, kteří si na boxlacross v Praze zvykli a v hojném počtu povzbuzovali, vidět první kvalitní střetnutí českých i cizích týmů. Celý příspěvek…..

 První turnaj Východní divize Boxlacrossové ligy 2.4.2005

V sobotu 2.4.2005 se ve Slovenské metropoli uskutečnil první turnaj Východní divize Boxlacrossové ligy za účasti týmů z Pardubic,Kroměříže a Bratislavy. Prvnímu zápasu mezi hostujícími týmy Kroměříže a Pardubic přálo slunečné počasí, stejně jako po celý následující den. Utkání těchto celků bylo nečekaně vyrovnané, kde Kroměříž statečně dotahovala, ale nakonec podlehla zkušenějším hráčům Pardubic v poměru 7:10. Do druhého zápasu šli Pardubičtí proti domácím „Tricksters“ nažhaveni a bojovně naladěni, což se později ukázalo klíčové. Pardubice zvítězily 15:11. V posledním zápase se potkaly v dnešním turnaji poražené týmy Kroměříže a Bratislavy. Toto utkání bylo snad nejvíce vyrovnané, vedení si postupně týmy vyměňovaly a až posledních 8 minut ukázalo silnější nervy u kroměřížských hráčů, kteří nakonec utkání dovedli do vítězného konce s výsledkem 7:5.

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku