Plzeňský turnaj 2013

V sobotu 26. 10. 2013 se v Plzni uskutečnil boxlakrosový turnaj. Akce samozřejmě zaujala i hráče LK Gladiators Kroměříž, bohužel kvůli pracovním, studijním a jiným povinnostem se řada hráčů omluvila. Naštěstí byl na turnaji otevřen i Mix tým, takže nebyl problém, abych se zúčastnil se jako jednotlivec.

Kromě již zmíněného Mix týmu se na turnaji představili Wolves, LCC Custodes Radotín, Šumavská prasata a domácí Old Dogs Plzeň.
Klasickým problémem Mix týmů, bývá nesehranost jednotlivých hráčů, kteří pochází z různých týmů. V našem případě se objevil ještě druhý problém, či lépe řečeno výzva: v týmu jsme se sešli skoro samí obránci. Plán, že budeme všechny zápasy hrát 0:0, neprošel. Všichni jsme se tedy museli snažit zapojit i v útočné fázi hry.
V zápasech jsme bojovali a snažili se překonávat zmíněné překážky. Částečně se nám to dařilo, odehráli jsme několik vyrovnaných zápasů,  nicméně na konci turnaje jsme v tabulce obsadili poslední místo. Přesto musím říct, že rozhodně nelituji, že jsem se v pátek v podvečer vydal na zhruba 13ti hodinovou cestu k Plzeňské hale.
Závěrem lze říci jen jedno: lakros je stále živý a co je podstatné je chuť trénovat a hrát.
Uf

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku