Lakros v Kroměříží slaví úspěch

m_DSCN7858

fotogalerie…..

V neděli 17. března bylo odehráno 4. kolo Moravské Interkrosové Ligy (MIL) a tímto byl završen letošní ročník této soutěže. Pohled na tabulku sliboval napínavé drama: Po třetím kole vedl ligu tým Highlanders LT. Gladiátoři z Kroměříže na ně však ztráceli pouze jeden bod a byli rozhodnuti vybojovat vítězství a poprvé v šestileté historii ligy se radovat z mistrovského titulu.
Ve svém prvním zápase udělali Gladiátoři první z řady důležitých kroků, které je tento den čekaly, a porazili Lax Ducks Brno v poměru 20:5. Tento výsledek podpořil potřebné sebevědomí, zároveň bylo nutné nepodlehnout přílišné sebejistotě. Čekal nás totiž souboj s tradičním rivalem Highlanders LT. Zápas byl vyrovnaný a tomu odpovídá i skóre 8:5 ve prospěch Gladiátorů. V závěrečném střetnutí s týmem Fénix Zábřeh Gladiátoři definitivně potvrdili zisk titulu vítězstvím 13:1.
LK Gladiators Kroměříž, tým který stál před šesti lety u zrodu MIL, tak po řadě druhých míst mohl zvednout nad hlavu mistrovský pohár. Zintenzivněná zimní příprava (v porovnání s loňským rokem) a také hostování několika hráčů z týmu Prievidza Head Hunterz přinesly sladké plody vítězství.
– UF –

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku