Lakros kemp 13. 4. 2013

V sobotu 13. 4. proběhl na Pionýrské louce první den tradičního Lakrosového kempu. Jak bylo předem avizováno, sobotní program byl zaměřen na mladší hráče a hráčky. Kouč dětského týmu Medvíďata Jan Hanák měl k dispozici 3 asistenty z mužského týmu (Tomáš Krejsa, Milan Nábělek a Jan Pospíšilík). Díky tomu jsme se mohli mladým lakrosákům a lakrosačce věnovat více individuálně.

Součástí programu bylo procvičování základních herních dovedností, ale také cvičení zaměřená na obratnost, pohyblivost a podobně. V rámci zpestření byl zařazen také fotbal, lukostřelba, přetahování se lanem a závěrečný táborák.
Sobota přinesla typické aprílové počasí, a tak bylo slunečné odpoledne narušováno drobnými dešťovými přeháňkami. Navzdory občasnému dešti se však Medvíďata bavila a snad se i něčemu novému přiučila.
Uf

 

Pokračování – článek neděle

V neděli 14. 4. se odehrál další den letošního kroměřížského lakrosového kempu. Vzhledem k blížícímu se termínu polského turnaje Silesia Cup, bylo jasné, že program mužského týmu bude zaměřen na fieldlacrosse.

Tým Gladiators Kroměříž má mnohem větší zkušenosti z boxlacrosse a proto jsme povolali na pomoc fieldové specialisty z týmu Prievidza Headhunterz. Většina těchto hráčů byla loni členy týmu Prievidza Hammers, který na loňském Silesia Cupu obsadil první místo. Byli jsme tedy rádi, že od nich můžeme pochytit nějaké zkušenosti.

Pod jejich vedením jsme absolvovali společný  trénink, zaměřený na základní herní situace a fieldová specifika. Trénink byl završen menším přátelským zápasem.

Příjemnou atmosféru dne dokreslovalo i slunečné  počasí a myslím, že nejen díky tomu můžeme letošní  ročník Lakrosového kempu považovat za úspěšný.

Uf

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku