Přátelský zápas v Králíkách 20. 4. 2013

V sobotu 20. 4. jsme se vypravili do Králík, kde na nás čekal společný trénink a přátelský zápas s týmy Highlanders LT a Polish Eagles. Na úvod nás čekalo klasické vysoušení hřiště a poté přišel na řadu trénink. Rozhodli jsme se využít většího počtu hráčů a trénovat hlavně hru v oslabení, přesilové hry a hru 5 na 5.

Program dne pokračoval zápasem. Spojili jsme síly dohromady s Highlanders a vytvořili tak tým, který čelil Polish Egles, pro které byl tento zápas přípravou na prestižní Memoriál Aleše Hřebeského.

Do střetnutí jsme vstoupili úspěšně  a dostali jsme se do vedení 5:1. Polští hráči se však nemínili vzdát a dokázali srovnat hru. Zbytek zápasu se tak nesl ve velmi vyrovnaném duchu. V závěrečných minutách jsme vstřelili důležité góly a získali tak vítězství v poměru 11:9.

Z pohledu kroměřížského klubu bylo utkání  zajímavé také tím, že šlo o první boxlakrosový zápas našeho juniorského hráče Tomáše Krejsy. V konkurenci starších a zkušenějších hráčů se rozhodně neztratil a ukázal tak, že poctivá práce na tréninku má svůj smysl.

Závěrem lze říci, že šlo o podařený  den, který nám kromě zábavy přinesl i nové zkušenosti. Polským Orlům přejeme hodně štěstí na Memoriálu Aleše  Hřebeského.

Tým LK Gladiators Kroměříž reprezentovali Tomáš Krejsa, Radek Suchomel a Jan Pospíšilík.

Uf

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook
LKK v tisku