Přátelák Polish Eagles – Morava mix

20. 9. 2014 jsme  v Králíkách spoluorganizovali přátelský boxlakrosový zápas proti týmu Polish Eagles. Tato akce navazovala na obdobnou událost z loňského roku, kdy jsme polský tým porazili 11:9. Tak jako loni, i letos jsme spojili síly s týmem Highlanders LT.

V sobotu ráno nás v Králíkách uvítal již klasický pohled na hřiště plné vody z nočního deště. Nemínili jsme se vzdát, a proto jsme se společnými silami vrhnuli na vysoušení hrací plochy. Hřiště se nám samozřejmě podařilo zprovoznit a mohli jsme se věnovat tréninku zaměřenému na předzápasovou přípravu.

Samotný zápas byl velmi vyrovnaný. Hráči týmu Polish Eagles se ujali vedení 1:0, na což reagoval Roman Čech samostatným únikem, ve kterém srovnal stav zápasu na 1:1. Bohužel to byl poslední gól z naší strany a zápas tak skončil naší prohrou v poměru 1:3. Těsný výsledek ukazuje, že pokud bychom byli sehranější a dokázali častěji skórovat, mohli jsme zápas vyhrát.

Stav zápasové série se srovnal na 1:1. Který z týmů lépe využije čas a lépe se připraví do dalšího utkání? To záleží na každém z nás!

– Uf –

foto : M.Kubík

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook