Třinec a interkros

Na 24.6.2014  byl náš klub požádán o pomoc se zavedením interkrosu na 7. základní školu v Třinci. Škola se přihlásila do programu Lakrosového svazu.  Za náš klub vyrazilo na pomoc duo zástupců Jan a Ondra Hanákovi . Brzo ráno vyrazili aby stihli začátek vyučování 🙂 .  Od 8hod začal maraton v tělocvičně až do 12hod . V tomto čase proběhl trénink 4 skupin dětí . Od Mateřské školky až po pátou třídu.

Po krátké  pauze na oběd proběhl trénink učitelek , budoucích trenérek na škole. K tréninku se také  připojila ředitelka školy. Po krátké instruktáži jak zvládat první krůčky z lakroskou se ještě probrali pravidla.  Ještě by se našlo plno věcí k vyzkoušeni a prodiskutování , ale čas se krátil a cesta do Kroměříže není nejkratší. Před našimi vyslanci, kteří měli stihnout  trénink dětského týmu Medvíďat od půl šesté. Proto se museli před 15hodinou rozloučit. Po dvou hodinách strávených v autě si dali 20minut odpočinku a již začal trénink .

Podle slov našich koučů , byla akce úspěšná a budou se těšit na další kolo na podzim. A snad se podaří uspořádat turnaj dětí , kde by mohli naše Medvíďata  odehrát své první ostré zápasy.

Kompletní fotogalerie 

 

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook