Austrian Lacrosse Open 2014

Ve dnech 30. 5. – 1. 6. se ve Vídni uskutečnil již 10. ročník field lakrosového turnaje Austrian Lacrosse Open. Hráči LK Gladiators Kroměříž měli příležitost zúčastnit se této akce v dresu týmu SIS Praha.

 

Turnaj jsme zahájili v pátek dopoledne zápasem proti týmu Bundeswehr Lacrosse. Zápas se nám dařil a vyhráli jsme 10:4. Poté nás čekalo další střetnutí a to s hráči Vienna Monarchs Mix. Mysleli jsme, že tento soupeř bude obtížnější, ale nakonec se nám podařilo zvítězit 6:2. Pátek jsme tedy zakončili vítězstvím v naší základní skupině a mohli jsme se věnovat utužování týmového ducha.

 

V sobotu jsme nastoupili proti soupeři Toblerone Lacrosse Team. Hra byla ze začátku hodně vyrovnaná. V jednu chvíli soupeř dokonce i vedl, my jsme však byli odhodlaní, otočili jsme vývoj zápasu ve svůj prospěch a vybojovali jsme vítězství 6:3. V sobotu večer nás na hřišti čekala výzva jménem Druva Dynamite.  Bojovali jsme a snažili jsme se, přesto jsme nakonec prohráli 4:9.

 

V semifinále jsme neuspěli a v neděli nás tím pádem čekal zápas o 3. místo. Chtěli jsme odčinit včerejší prohru a vybojovat medailovou pozici. Bohužel se nám to nepodařilo a prohráli jsme 5:12. Celkově jsme tedy na turnaji obsadili 4. místo.

 

Turnaj jsme sice zakončili prohrou, ale v celkovém součtu jsme více zápasů vyhráli, než prohráli. Hlavní je to, že jsme získali nové zkušenosti a zážitky a užili jsme si 3 dny plné lakrosu.

 

Z LK Gladiators Kroměříž jsem nakonec jel na turnaj sám. Doufám, že příště podobnou skvělou možnost využije více hráčů.

Uf

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook