Interkrosová neděle

m_DSCN1708

 

15.12. 2013 proběhla příjemná neděle naplněná interkrosem.  Už to vypadalo že se interkros na Moravě skryje jen za dveře tělocvičen jednotlivých klubů, kteří jej používají jako náplň zimního tréninku. Naštěstí se najdou nadšenci, kteří tento trend chtějí prolomit a zorganizovali otevřený turnaj pro jednotlivce, nováčky. V neděli se v Postřelmově sešlo skoro 30 zájemců o hru.  Z našeho klubu nakonec na akci dorazilo 5 hráčů Jan -UF- Pospíšilík, Tomáš Krejsa, Alena Vysloužilová, Ondra Hanák a Jan -M- Hanák. Byli jsem mile překvapeni že se mezi námi ukázali také ještě  dva bývalí hráči našeho klubu Milena Ebergenyová a Radek Suchomel.

Na začátku proběhl společný trénink, kde se zkušení hráčí rozházeli a méně zkušení získávali zpět jistotu  a nováčci koukali  kam to přišli. Nakonec se všichni v dobré náladě dočkali  konce tréninku, registrace hráčů a rozdělení do  týmů.  Poskládaly se 3 týmy – Bílí, Modří a Černí.  Posléze zvolení kapitáni  spáchali vylosování nasazení týmů k zápasům. Turnaj proběhl systémem každý s každým  a podle dosažených bodů se vyhlásilo pořadí. Nejlepší tým v hlavní části turnaje byl tým Modrých,  na druhém místě Bílých a na posledním místě tým Černých. Po skončení oficiální části turnaje se odehrály ještě mini zápasy.

Na závěr pro nejvytrvalejší hráče čekala sladká odměna zvaná Medovník. Vypadá to, že je dostatek jednotlivců ochotných hrát a výsledkem interkrosové neděle  bude ještě jeden podobný turnaje snad koncem ledna a  potom turnaj o pohár MIL někdy kncem února. MIL se letos neuskutečnila v její klasické podobě pro nedostatek tradičních týmů.     fotogalerie….. 


 

 

Tréninky

JARO - PODZIM

Čtvrtek
17:30 - 18:30 - děti a junioři
Pionýrská louka

 

Zimní tréninky

Čtvrtek 18:00 - 19:00 dětský tým
na ZŠ Zachar

Facebook